Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67370
Stary 05.02.2014, 10:38
borys napisał(a):Wyświetl post
Wygralismy z Korona Kibice byli i rok i 2 lata temu. Przed sezone, nie tak cicho mowilo sie o spadku, jestesmy 3ci.
Faktycznie .

Natomiast rok i dwa lata temu mieliśmy dywersanta jako trenera i kibice nic nie pomogli. Nie twierdzę że Smuda nie zasługuje na uznanie, ale bez przesadyzmu. Miał też swoje wtopy, choćby Małecki. Czy wpuszczenie Chaweza z Jagą.

Osobna sprawa to cele jakie sobie i drużynie postawi, ktoś coś słyszał? Czy dalej walczymy o pierwszą ósemkę?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując