borys napisał(a):

Wygralismy z Korona Kibice byli i rok i 2 lata temu. Przed sezone, nie tak cicho mowilo sie o spadku, jestesmy 3ci.
|
Faktycznie

.
Natomiast rok i dwa lata temu mieliśmy dywersanta jako trenera i kibice nic nie pomogli. Nie twierdzę że Smuda nie zasługuje na uznanie, ale bez przesadyzmu. Miał też swoje wtopy, choćby Małecki. Czy wpuszczenie Chaweza z Jagą.
Osobna sprawa to cele jakie sobie i drużynie postawi, ktoś coś słyszał? Czy dalej walczymy o pierwszą ósemkę?