|
rozumiem ze Tobie sie nie podoba aktualne miejsce Wisly,bo prowadzi ja Smuda? ja nie wiem czy tak Kulawik w tym momencie by nie blagal zeby zdobyc pare punktow do utrzymania,wiec to co zrobil trener z obecna kadra to zasluga trenera bo takich i lepszych pilkarzy mieli poprzednicy Smudy
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|