Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67367
Stary 05.02.2014, 10:12
Wygralismy z Korona Kibice byli i rok i 2 lata temu. Przed sezone, nie tak cicho mowilo sie o spadku, jestesmy 3ci.
Odpowiedz cytując