jova napisał(a):

|
Jeśli poprawa w grze zespołu i lepsza forma wielu zawodników nie jest zasługą Smudy, to niby czyją? Samo się tak zrobiło?
|
Samo.
Ewentualnie to efekt pracy Skorży, Maaskanta, Moskala, Kulawiaka nawet, ale nie Smudy, bo wiadomo, że Smuda jest be.