|
Moim zdaniem Bednarz broni się swoimi wypowiedziami przed krytyka jego osoby.
90% takiego facebooka, gdzie średnia wieku wynosi 16 lat pisze, pretensjonalnym tonem w kierunku prezesa Bednarza "Dlaczego sprzedajemy piłkarzy, dlaczego nie ma wzmocnień."
Bednarz nie robi nic innego jak odpowiada ludziom.
Coś musi mówić tak podczas wywiadu. Gdyby zaczął opowiadać jak jest pięknie to jemu by się bardziej dostało po głowie.
Jest stonowany w swoich wypowiedziach, w których powiewa nutka optymizmu.
Sam sobie też zdaje sprawę, że już tutaj był taki jeden sympatyczny gość, tyle że na innym stanowisku, który najpierw szybko kupił sobie sympatię kibiców a później notorycznym obiecywaniem i zaklamaniem odwrócił ich od siebie.
|