Nie pierdzielić za przeproszeniem o pogodzie niczym Ćwielong, bo to ma najmniejsze znaczenie

Wierzę, że Wisła się dobrze przygotowała do rundy wiosennej, a do sparingów podchodzę z lekkim dystansem. Z niecierpliwością czekam na mecz z Piastem, on nam powie nieco więcej.