Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67354
Stary 04.02.2014, 19:26
Smuda już za swojej pierwszej bytności w Wiśle opowiadał jak to nowi piłkarze będą wagonami przyjeżdżać. Na jesieni też zapowiadał wzmocnienia, nic z tego nie wyszło, miały być w zimie. Teraz znowu coś opowiada. Nie brałbym tego na poważnie, po co robić sobie płonne nadzieje -- lepsza będzie przyjemna niespodzianka. Tym bardziej, że rzeczywistość jest taka, że zalegamy z wypłatami dla piłkarzy.
IMHO Smuda zamiast co chwile udzielać jakiegoś wywiadu, powinien zająć się trenerką, bo mu to dużo lepiej wychodzi.
Odpowiedz cytując