|
Wspaniale slowa @kota . Tylko tak jak napisal @piotrek, Bednarz ma tylko plan na redukcje kosztow i calego budzetu. Trzeba bedzie sciagnac nowa osobe ktora ma duzo wieksze doswiadczenie i bedziemy mogli byc polska Borussia - przez dlugi po tanich pilkarzy i sprzedazy ich drogo do mistrza Niemiec i wielkiej marki na swiecie.
|