Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4982
Stary 04.02.2014, 19:19
Wspaniale slowa @kota . Tylko tak jak napisal @piotrek, Bednarz ma tylko plan na redukcje kosztow i calego budzetu. Trzeba bedzie sciagnac nowa osobe ktora ma duzo wieksze doswiadczenie i bedziemy mogli byc polska Borussia - przez dlugi po tanich pilkarzy i sprzedazy ich drogo do mistrza Niemiec i wielkiej marki na swiecie.
Odpowiedz cytując