madenn napisał(a):

|
Kukliński jak wiedział, że ma pewną ucieczkę do USA mógł powiadomić Solidarność o stanie wojennym. Jednak tego nie zrobił...
|
Tw "Bolek" ma do dzisiaj o to pretensję. Ja natomiast widząc obecnie jak "Solidarność" była zinfiltrowana przez SB, wcale się nie dziwię, że jednak nie podjął takiego ryzyka (a przypomnijmy, że w razie wpadki miał pewną "czapę").