|
Cupiał, być może faktycznie obiecał kasę na jakieś transfery.
Smuda nieotrzebnie o tym trąbi, bo to daje agentom piłkarzy do ręki broń: "No, przecież dostaniecie kasę od nadprezesa, więc nasze usługi będą wynosiły ...."
Bednarz świadomie to dusi w zarodku, żeby nie być zakładnikiem chorych żądań agentów, lecz wydać ewentualną kasę najrozsądniej jak się da.
Rolę idioty gra w tym wszystkim SamiWiecieKto
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|