Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67351
Stary 04.02.2014, 17:33
Cupiał, być może faktycznie obiecał kasę na jakieś transfery.
Smuda nieotrzebnie o tym trąbi, bo to daje agentom piłkarzy do ręki broń: "No, przecież dostaniecie kasę od nadprezesa, więc nasze usługi będą wynosiły ...."
Bednarz świadomie to dusi w zarodku, żeby nie być zakładnikiem chorych żądań agentów, lecz wydać ewentualną kasę najrozsądniej jak się da.

Rolę idioty gra w tym wszystkim SamiWiecieKto
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując