Specjalnie dla wszystkich fanów socjalu, zwiększenia wydatków i obowiązków państwa względem obywateli.
http://niezalezna.pl/51475-bezrobotni-50-bez-pomocy
Zwracam uwagę na źródło-stronę informacji

. Widocznie na niezalezna.pl nie wiedzą jeszcze, że najlepszym sposobem na walkę z marnotrawstwem i złodziejstwem w państwie jest zwiększenie jego wydatków i obowiązków. Wtedy nie będzie marginesu dla marnotrawstwa i złodziejstwa. Proste.
