Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25706
Stary 04.02.2014, 17:31
Specjalnie dla wszystkich fanów socjalu, zwiększenia wydatków i obowiązków państwa względem obywateli.

http://niezalezna.pl/51475-bezrobotni-50-bez-pomocy

Zwracam uwagę na źródło-stronę informacji . Widocznie na niezalezna.pl nie wiedzą jeszcze, że najlepszym sposobem na walkę z marnotrawstwem i złodziejstwem w państwie jest zwiększenie jego wydatków i obowiązków. Wtedy nie będzie marginesu dla marnotrawstwa i złodziejstwa. Proste.