Drozd napisał(a):

|
Sam jesteś śmieszny a nie "socjal" jeżeli wsparcie rodzin wychowujących dzieci upierasz się nazywać socjalem.
|
A ty sobie zdajesz sprawe ze zawsze gdzie jest kasa do rozdania natychmiast znajdzie stado dobrodzieji-urzednikow ktorzy za "drobna oplata" te pieniadze beda rozdzielali? Suma sumarum do potrzebujacych nie trafi nawet 50% ze srodkow docelowych. Chcesz pomoc biednym za pomoca panstwa? Podnies prog wolny od podatku do rozsadnych granic i zlikwiduj obciazenia kosztow pracy. Zamiast redystrybucji pozwol im zarabiac.
Drozd napisał(a):

|
Chyba nie rozumiesz. Nie chodzi o 153 mld tylko o 19 mld, które zniknęły, rzecznik rządu nie wie gdzie, a Ciebie to nie interesuje bo dla Ciebie 19 mld to "flaszka dla żula". To nie jest śmieszne...
|
Czyli legitymizujesz kradziez 153 mln? A to ze teraz brakuje 19mln jest po prostu smieszne. Ale to jest raczej smiech z bezsilnosci niz z humoru zaistnialej sytuacji.