Blaszczu16 napisał(a):

|
Szczerze? Ch.uj mnie to obchodzi, że żuraw kandyduje do sld. Ja jestem apolityczny, dla mnie Żuraw zawsze będzie się kojarzył z Parmą, Schalke i Lazio. Dla mnie Żuraw to legenda!!!
|
tego typu głosy należy potępić. Nikt mu nie odbiera goli z Shalke, Parmą i Lazio. Ale jeśli chce kandydować z ramienia Komunistycznej Partii Polski to niech to robi nie będąc pracownikiem klubu Wisła Kraków, który dodatkowo jest jedynym klubem w Krakowie tak jawnie odnoszącym się do trandycji narodowej, niepodległościowej i prawicowej.
Jeśli pewnych rzeczy nie rozumiesz lub udajesz, że nie rozumiesz, to nie jest to tutaj żadnym argumentem.