Viper napisał(a):

|
Napisz, że część biznesu w Niemczech czy Włoszech ma faszystowskie przekonania a zrozumieją, że cały biznes na świecie ma faszystowskie przekonania. Radze czytać uważnie, a Niemczech czy Włoszech faszyzm wciąż się trzyma, to nie znaczy jednak że właściciel dużego koncernu zgodzi się na straty z powodu przekonań, to tak nie działa. Biznes to biznes.
|
Chyba chciałeś napisać, że część osób w biznesie ma poglądy prawicowe, a część lewicowe. Co to za mowa rodem z PRL - faszystowskie przekonania ? Faszyzm się trzyma ? - ja myślę, że nie lepiej jak się trzyma komunizm i nostalgia do niego. Ale obecnie zdecydowanie większym zagrożenie jest komunizm i socjalizm rodem z "Brukseli", niż faszyzm którym straszą lemingów media i "autorytety" głównego nurtu.
Viper napisał(a):

|
A kto wspomina o miłosnych ariach, rzucanie hasłami obraźliwymi, czy nawet wyzwiskami to część piłki nożnej i zawsze będzie, ale to ma granice. A zachwalanie do mordowania i chwalenie się tym transparentem na pół trybuny to jest po prostu przegięcie, które negatywnie odbija się na klubie.
|
nie dyskutuje o pochwalaniu przestępstw. Jest to tak marginalne i nie mające wpływu na naszą piłkę, że szkoda na to czasu. Zdarza się raz na kilka lat.
Viper napisał(a):

|
Na tyle duże, by dostrzegać pewne niuanse i różnice, których Ty nie widzisz.
|
Masz rację - Ty widzisz np. to, że wszystko co nie jest lewicowym bełkotem jest faszyzmem.