|
Ja ostatnio korzystałem z hotspota przy KFC na Bora-Komorowskiego.
Nie miałem nic do prędkości. Filmy z internetu chodziły bez zacinania.
Chyba, że potrzebujesz czegoś wiecej...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|