SharksiK napisał(a):

Myślę że 99% z nas w normalnych okolicznościach informację, że gdzieś tam Żurawski kandyduje do PE z SLD olała by z pyty, jego poglądy jego chlew. Dla jednych pozostał by legendą a dla innych stał bysię mendą, kogo to huj obchodzi?
Jednak w obecnej sytuacji, gdzie Żurawski jest AMBASADOREM Wisły nastąpiło przegięcie i nalezy sie temu sprzeciw. Większość z nas uważa że Wisła powinna być apolityczna jednaj gdy ambasador NASZEGO Klubu oficjalnie miesza się w politykę z ramienia postkomunistycznej i znienawidzonej przez srodowisko kibicowskie i lewackiej szmiry to ....a mówimy NIE!
Huj to kogo obchodzi czy to jest Żuraw, Kopernik czy sam Papież. Jeśli swoją osobą szarga imię Wisły to niech z klubu wypierdala .
|
Dokładnie o to mi chodziło