Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4976
Stary 04.02.2014, 12:12
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Tak masz racje, nie rozumiem pojęć ekonomicznych dlatego o tym nie wspominam. Ty za to masz ewidentne problemy z czytaniem i zrozumieniem.

Ja wytłumaczyłem koledze Lukaszowi mój punkt widzenia, że w obecnej sytuacji kasa od Cupiała to śmierć lub nasze życie a ty się wpierd...miedzy wódkę a zakąskę z esejem ekonomicznym.

Błysnołeś wiedzą a teraz pozwól nam w ciszy skupić się nad tym co w pocie czoła dla nas przygotowałeś.
Jeszcze raz dziekuje i chylę czoła w imieniu swoim oraz równie ekonomicznie upośledzonych co ja kolegów.

Like It !
To ty sie we wpie..alasz w sprawy których nie rozumież , jesteś arogancki ,obrażasz ludzi którzy są na tym forum 10 lat więcej od ciebie.
Dziwię się tylko moderatorom , którzy to tolerują.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując