domin_czyzyny napisał(a):

|
Biznes ma faszystowskie przekonania ? Jakbym czytał propagandzistę komunistycznego z najczarniejszych czasów PRLu.
|
Napisz, że część biznesu w Niemczech czy Włoszech ma faszystowskie przekonania a zrozumieją, że cały biznes na świecie ma faszystowskie przekonania. Radze czytać uważnie, a Niemczech czy Włoszech faszyzm wciąż się trzyma, to nie znaczy jednak że właściciel dużego koncernu zgodzi się na straty z powodu przekonań, to tak nie działa. Biznes to biznes.
domin_czyzyny napisał(a):

|
A jak myślisz jak jest na stadionie gdy gra Borussia z Schalke ? Moze spiewaja do siebie milosne arie ?
|
A kto wspomina o miłosnych ariach, rzucanie hasłami obraźliwymi, czy nawet wyzwiskami to część piłki nożnej i zawsze będzie, ale to ma granice. A zachwalanie do mordowania i chwalenie się tym transparentem na pół trybuny to jest po prostu przegięcie, które negatywnie odbija się na klubie.
domin_czyzyny napisał(a):

|
Jakie Ty masz pojęcie o świecie lemingu ?
|
Na tyle duże, by dostrzegać pewne niuanse i różnice, których Ty nie widzisz.