Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25682
Stary 04.02.2014, 01:27
W ruchu kibiców Dynama nie ma jednoznacznej opinii co do EU. Są plusy i minusy. Dlatego nikt nie nawoływał oficjalnie do przyłączenia się do protestów ale i nie było zakazu uczestnictwa w nich. Kiedy jednak stało się jasne, że władza idzie na wojnę przeciwko swojemu narodowi, to nie mogliśmy stać dłużej z boku i się przyglądać.

cały wywiad z kibicem Dynama , uczestnikiem walk na Majdanie:

https://www.facebook.com/photo.php?f...6096921&type=1