W ruchu kibiców Dynama nie ma jednoznacznej opinii co do EU. Są plusy i minusy. Dlatego nikt nie nawoływał oficjalnie do przyłączenia się do protestów ale i nie było zakazu uczestnictwa w nich. Kiedy jednak stało się jasne, że władza idzie na wojnę przeciwko swojemu narodowi, to nie mogliśmy stać dłużej z boku i się przyglądać.
cały wywiad z kibicem Dynama , uczestnikiem walk na Majdanie:
https://www.facebook.com/photo.php?f...6096921&type=1