arti napisał(a):

Jakoś nie chce mi się myśleć nad najlepszymi więc w tej chwili moja jedenastka rozczarowań/dziadów ery TF:
Trabalik - Kaczor, Thwaite, Varga, Frederiksen - Chiacu, Deci, Ouadja, Dawidowski - Omeonu, Hristov
Odpuściłem wychowankom
|
Przepraszam ,że się wtrące w temat ale jeszcze musze wam przypomnieć Paweł Strąk !!w....iał mnie nie miłosiernie zawsze podając do tyłu,co do kwiatków takich to jeszcze Sikorski Daniel,Matusiak, Serge Branco,Svitlica,Norbert Varga Lamey Beto y Było jeszcze paru murzynów z przodu ale nie pamiętam jak sie zwali