Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 04.02.2014, 00:26
arti napisał(a):Wyświetl post
Jakoś nie chce mi się myśleć nad najlepszymi więc w tej chwili moja jedenastka rozczarowań/dziadów ery TF:

Trabalik - Kaczor, Thwaite, Varga, Frederiksen - Chiacu, Deci, Ouadja, Dawidowski - Omeonu, Hristov


Odpuściłem wychowankom

Przepraszam ,że się wtrące w temat ale jeszcze musze wam przypomnieć Paweł Strąk !!w....iał mnie nie miłosiernie zawsze podając do tyłu,co do kwiatków takich to jeszcze Sikorski Daniel,Matusiak, Serge Branco,Svitlica,Norbert Varga Lamey Beto y Było jeszcze paru murzynów z przodu ale nie pamiętam jak sie zwali
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 04.02.2014 o godz. 00:32.
Odpowiedz cytując