Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5789
Stary 04.02.2014, 00:16
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Na mój nos za dwa tygodnie będzie przechodzić zasadnicza tej zimy fala mrozów więc jeżeli gra to tylko w długich szwedzkich kolcach. Czasu na regenerację jest, pytanie czy takie wypadki to tylko efekt braku pary. Na pocieszenie mamy to, że przecież gramy w ekstraklasie i z Legią, a nie Sigmą.

na moje oko zime mamy już za sobą,

http://www.twojapogoda.pl/polska/mal...rakow/16dniowa

chociaż te matoły nieraz nie umieją przewidzieć pogody na dwa dni do przodu
Odpowiedz cytując