Drozd napisał(a):

Na mój nos za dwa tygodnie będzie przechodzić zasadnicza tej zimy fala mrozów więc jeżeli gra to tylko w długich szwedzkich kolcach. Czasu na regenerację jest, pytanie czy takie wypadki to tylko efekt braku pary. Na pocieszenie mamy to, że przecież gramy w ekstraklasie i z Legią, a nie Sigmą.
|
na moje oko zime mamy już za sobą,
http://www.twojapogoda.pl/polska/mal...rakow/16dniowa
chociaż te matoły nieraz nie umieją przewidzieć pogody na dwa dni do przodu
