FraMat napisał(a):

Gorzej będzie, jak tradycyjnie drużyna Smudy na wiosnę będzie zajechana jak silnik malucha po rajdzie Dakar bez uzupełniania oleju.
Zaskoczą dopiero w fazie play-off jeśli w międzyczasie będzie atak zimy i kilka kolejek zostanie przełożonych, a Franc zamiast im dokręcac śrubę będzie sie leczył na grypę.
|
Efekt końcowy może być taki do jakiego zmierzasz, ale inna przyczyna.
Mamy wąską kadrę, jak wąską pokazał dzisiejszy sparing.
Najgorsze jest to, że na kolejne wzmocnienia się nie zanosi.
Na waszym miejscu marzenia o tytule odlozylbym na przyszłość.
Top 3 to będzie absolutny sukces wszystkich ludzi związanych z klubem.