|
Jeśli są zmęczeni to po kiego grzyba rozgrywamy te sparingi?
Trudno ocenic kogoś formę gdy jest zajechany nie mówiąc już o realizowaniu założen które mogą przydać się w meczach o punkty.
W takiej sytuacji owe sparingi to nic innego jak niepotrzebne ryzyko złapania kontuzji.
Bez sens i tyle.
|