Wyświetl pojedynczy post
robert777
Senior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5785
Stary 03.02.2014, 23:39
Proszę Panów bez paniki, FraMat spokojnie, do startu ligi jeszcze 2 tygodnie a grają tylko z zagłębiem, zdąża się zregenerować, lepiej teraz 0-6 z pepikami niż potem 0-6 z krawatami. Jestem dobrej myśli
Odpowiedz cytując