Wyświetl pojedynczy post
alkoholik
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków(Nowy Kleparz)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9267
Stary 03.02.2014, 22:38
filemon napisał(a):Wyświetl post
"Temat się zaczyna robić polityczny, ale wrzucę jeszcze swoje trzy grosze o polityce", fajnie.
Obojętnie jaką by partie nie reprezentował, moim zdaniem, nie powinien tego robić, będąc pracownikiem klubu.
Zgodzę się z tym aczkolwiek Przynależność Żurawskiego do SLD należy szczególnie potępić ze względu na jakiekolwiek kojarzenie tej partii z Wisłą
Odpowiedz cytując