filemon napisał(a):

"Temat się zaczyna robić polityczny, ale wrzucę jeszcze swoje trzy grosze o polityce", fajnie.
Obojętnie jaką by partie nie reprezentował, moim zdaniem, nie powinien tego robić, będąc pracownikiem klubu.
|
Zgodzę się z tym aczkolwiek Przynależność Żurawskiego do SLD należy szczególnie potępić ze względu na jakiekolwiek kojarzenie tej partii z Wisłą