SharksiK napisał(a):

|
Upadły morale druzyny. Sezon mógł sie różnie skończyć a dzieki takiemu wystapieniu kazdy miał klub w dupie. Tez by mi sie nie chcialo grac po takich słowach.
|
Gdybanie, skąd wiesz jakie morale było w drużynie przed a jakie po?
SharksiK napisał(a):

|
Zapomniałem o majstersztyku w sprzedaniu Kirma...dzieki Bogu nie musielismy opłacać go na wypożyczeniu.
|
Informacje z mediów, które są niewiele warte.
SharksiK napisał(a):

|
No i ten tekst " Stawiamy na młodych Polaków" kabaret.
|
Co to ma wspólnego z tym, że Wisła nie ma kasy?
SharksiK napisał(a):

|
O współpracy Jacka z policją nie wspomnę. To mu Kozioł dupę uratował.
|
