SharksiK napisał(a):

|
No jak się przed koncem sezonu .......i publicznie pierdoły, obwinia konkretnych piłkarzy o wysokie kontrakty, informuje ze wszyscy sa do odjebania oprócz Bruda to co sie dziwisz?
|
Po tych słowach nagle spadła frekwencja na stadionie? odeszli sponsorzy? jakie miejsce w lidze zajmowaliśmy?
SharksiK napisał(a):

|
A ta pożyczka Cupiala za ktora Bednarz go w dupe całował gdzie sie podziała? Po obcięciu budżetu to w.......ilo 40 mln i dalej nawet nie widac światełka...
|
Poszła na spłatę długów, Bednarz to powiedział że ten zastrzyk po prostu uratował funkcjonowanie klubu. Bez niego zapewne odwiedziłby nas komornik.
SharksiK napisał(a):

Jak sie Meliksona za drobne puszcza a reszta ochodzi za ....a 0 zł to czego sie spodziewasz?
Jak sie Stolarskiego traci na ktorego byle frajer wyłoży za runde 500tys ojro to czego sie spodziewasz?
|
Za Meliksona były lepsze oferty ale je odrzucono, później przyszła mizeria w lidze, pogłębienie problemów z kasą, sam zaczął grać kichę. Więc poszedł za pierwsza ofertę. Trzymając go na siłę nie było nadziei, że zacznie grać lepiej, to był najemnik a Wisła nie dawała mu już nadziei na spełnienie ambicji.
To, że odszedł Stolarski to była decyzja pilkarza i Wisła nie miała na nią żadnego wpływu.
SharksiK napisał(a):

|
Jak sie traci PP przez kwasy narodowosciowe za .......eniem Bednarza to czego sie spodziewasz?
|

mówisz o porażce z Ruchem? odpadliśmy w karnych bo B. pierd***ł?
SharksiK napisał(a):

|
Ty nawet nie jestes swiadomy ile nam kasy juz s.......ilo.
|
Jestem świadomy, ale Ty nie jesteś że tego że pieniędzy się nie drukuje na kompie w domu.
SharksiK napisał(a):

|
Zgadnij ile zarobimy na Bunozie i Chavezie? ....a 0zł!
|
Zapewne zerom Bunozie kończy się kontrakt a Chevez jest słabym piłkarzem.