Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4965
Stary 03.02.2014, 21:23
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
No jak się przed koncem sezonu .......i publicznie pierdoły, obwinia konkretnych piłkarzy o wysokie kontrakty, informuje ze wszyscy sa do odjebania oprócz Bruda to co sie dziwisz?
Po tych słowach nagle spadła frekwencja na stadionie? odeszli sponsorzy? jakie miejsce w lidze zajmowaliśmy?

SharksiK napisał(a):Wyświetl post
A ta pożyczka Cupiala za ktora Bednarz go w dupe całował gdzie sie podziała? Po obcięciu budżetu to w.......ilo 40 mln i dalej nawet nie widac światełka...
Poszła na spłatę długów, Bednarz to powiedział że ten zastrzyk po prostu uratował funkcjonowanie klubu. Bez niego zapewne odwiedziłby nas komornik.
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Jak sie Meliksona za drobne puszcza a reszta ochodzi za ....a 0 zł to czego sie spodziewasz?
Jak sie Stolarskiego traci na ktorego byle frajer wyłoży za runde 500tys ojro to czego sie spodziewasz?
Za Meliksona były lepsze oferty ale je odrzucono, później przyszła mizeria w lidze, pogłębienie problemów z kasą, sam zaczął grać kichę. Więc poszedł za pierwsza ofertę. Trzymając go na siłę nie było nadziei, że zacznie grać lepiej, to był najemnik a Wisła nie dawała mu już nadziei na spełnienie ambicji.

To, że odszedł Stolarski to była decyzja pilkarza i Wisła nie miała na nią żadnego wpływu.

SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Jak sie traci PP przez kwasy narodowosciowe za .......eniem Bednarza to czego sie spodziewasz?

mówisz o porażce z Ruchem? odpadliśmy w karnych bo B. pierd***ł?

SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Ty nawet nie jestes swiadomy ile nam kasy juz s.......ilo.
Jestem świadomy, ale Ty nie jesteś że tego że pieniędzy się nie drukuje na kompie w domu.

SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Zgadnij ile zarobimy na Bunozie i Chavezie? ....a 0zł!
Zapewne zerom Bunozie kończy się kontrakt a Chevez jest słabym piłkarzem.
Ostatnio edytowane przez Viper : 03.02.2014 o godz. 21:26.
Odpowiedz cytując