Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4964
Stary 03.02.2014, 21:12
No jak się przed koncem sezonu .......i publicznie pierdoły, obwinia konkretnych piłkarzy o wysokie kontrakty, informuje ze wszyscy sa do odjebania oprócz Bruda to co sie dziwisz?

A ta pożyczka Cupiala za ktora Bednarz go w dupe całował gdzie sie podziała? Po obcięciu budżetu to w.......ilo 40 mln i dalej nawet nie widac światełka...

Jak sie Meliksona za drobne puszcza a reszta ochodzi za ....a 0 zł to czego sie spodziewasz?
Jak sie Stolarskiego traci na ktorego byle frajer wyłoży za runde 500tys ojro to czego sie spodziewasz?

Jak sie traci PP przez kwasy narodowosciowe za .......eniem Bednarza to czego sie spodziewasz?

Ty nawet nie jestes swiadomy ile nam kasy juz s.......ilo.

Zgadnij ile zarobimy na Bunozie i Chavezie? ....a 0zł!
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 03.02.2014 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując