JEDREK76 napisał(a):

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale na temat płk. Kuklińskiego masz zdanie zbieżne z Jaruzelskim, Kiszczakiem i całą tą sitwą.
http://www.youtube.com/watch?v=8C3whlDBFJc
obejrzyj sobie, może przestaniesz mieć wątpliwości.
Dla mnie Był Bohaterem, jeśli kogokolwiek zdradził to sowietów i ich komunistycznych przydupasów, a Polskę uratował przed konsekwencjami zaborczych planów Breżniewa.
P.S. Jeżeli chodzi o reżysera tego filmu również go nie znoszę.
|
Ok, w porządku. Mam tylko jedno pytanie dotyczące jednej kwestii:
" Polskę uratował przed konsekwencjami zaborczych planów Breżniewa."
W jaki sposób? Jakie działania zostały podjęte przez USA?