Lukasz napisał(a):

Nie widzę tego tak.
Zobacz - jak Cupiał będzie dawał więcej pieniędzy, będziemy bardziej niezależni? Absurd.
IMHO Problem tkwi w tym że źle wydawaliśmy pieniądze a nie w tym że Cupiał daje/dawał 'za mało'.
|
Chyba nie do konca zrozumiałeś co chcialem przekazać. Chodzi mi o to, że im jestesmy biedniejsi tym bardziej stajemy się uzależnieni od daniny Cupiala. Bo jesli przykladowo, mamy 60mln to strata zapomogi od Cupiala w wysokosci 10mln odciśnie piętno ale jakoś damy radę.
Jednak gdy juz mamy tylko 30mln to brak 10 mln rowna sie z bankructwem .
Klub powinien byc tak prowadzony by nie byc uzaleznionym od jakiejkolwiek drogi wpływu. Czy to sponsor, bilety, puchary, wynik, kasa bossa, nie wazne. Musi byc taka tolerancja, że w razie utraty jednej opcji nie musi się zwijać maneli.