Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1818
Stary 03.02.2014, 20:19
Dzisiaj w HW jeżeli chodzi o Polaków jest Adamek (niestety już wiekowy i obity), potem Wach (niestety leń) i długo długo nic. Obaj mogą dać emocjonujące pojedynki z całą czołówką HW, poza Kliczkami oczywiście.
Szpilka to na razie przede wszystkim produkt marketingowy; dobrze to Michalczewski określił - taka Doda boksu, zresztą nawet target podobny, o czym można się przekonać czytając komentarze jego fanów na FB.
Odpowiedz cytując