Viper napisał(a):

|
Jeszcze bardziej konkretnie proszę, jakie hasła, z jakich drużyn, i czy te kluby mają faktycznie dużych sponsorów? Tak się składa, że jeden z klubów Premier League stracił sponsora ponieważ jego piłkarz wykonał w trakcie meczu nazistowski gest.
|
Lazio Rzym:
Z "Wprost".
30 sekund szukania z pomocą google.
Zdjęcia znajdziesz wpisując "Klose mit uns". Ogólnie - nie trzeba być znawcą tematu żeby wiedzieć o ciągotkach faszystowskich kibiców rzymskiego zespołu (Mussolini, te sprawy).
Reszty poszukaj we własnym zakresie, we własnym interesie - żeby na przyszłość nie robić z siebie pajaca na forum
kibiców Wisły Kraków. Materiały są tez dostępne na miejscu, wystarczy tylko poszukać.
Ale to wymaga wysiłku (30 sekund z google), a powtarzanie kłamstw "GW" zwalnia przecież od myślenia i pozwala pozować na intelektualistę
Przestańmy tworzyć wirtualną rzeczywistość i porównywać się z zakłamanymi obrazami naszych zachodnich sąsiadów. Ekscesy są wszędzie i nie przeszkadzają pakować miliony euro w kluby. Na tym tle polska liga należy do jednych z najspokojniejszych.
Rzygam już tym zakłamaniem i powielaniem atmosfery strachu. Problemem Polski nie są hordy kibiców napadające na ulicach na bezbronnych przechodniów, a naszej ligi - to, że są grupy kibiców lubiące sobie odpalić racę albo zrobić transparent.
Lukasz napisał(a):

|
Dalej jest prosto - jak klub odzyska płynność, będzie inwestował.
|
To nie jest proste. Z uwagi na cięcia tracimy kadrowo, wizerunkowo oraz szkoleniowo.
Brak skautów, marketingu oraz szkolenia na wysokim poziomie sprawia, że nawet jak pojawią się pieniądze, nie będzie jak sensownie ich wydać.
Pomijam już fakt skąd niby miałyby się te pieniądze pojawić...