wolfy napisał(a):

|
Chcesz się wypowiadać - zgłęb temat bardziej, a nie powtarzaj propagandy "Gazety Wyborczej", bo to jest jedna z przyczyn słabej frekwencji: obrzydzanie futbolu i tworzenie wokół kibiców atmosfery strachu. Wiadomo, że jak się miało dziadziusia w UB (piszę o "GW") to boli przypominanie o żołnierzach wyklętych, ale w takim kraju żyjemy. Komuniści dopuścili się licznych zbrodni na narodzie i są ludzie którzy to pamiętają.
|
Jeszcze bardziej konkretnie proszę, jakie hasła, z jakich drużyn, i czy te kluby mają faktycznie dużych sponsorów? Tak się składa, że jeden z klubów Premier League stracił sponsora ponieważ jego piłkarz wykonał w trakcie meczu nazistowski gest.