Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4953
Stary 03.02.2014, 18:59
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Finansowo to my będziemy patrzeć na Cupiała. Da czy nie da? da czy nie da?
Nie dał! Adios canal+, welcome MZPN

Im jestesmy biedniejsi tym bardziej jestesmy uzaleznieni od jego daniny. Czy ty tego nie widzisz?
Nie widzę tego tak.
Zobacz - jak Cupiał będzie dawał więcej pieniędzy, będziemy bardziej niezależni? Absurd.
IMHO Problem tkwi w tym że źle wydawaliśmy pieniądze a nie w tym że Cupiał daje/dawał 'za mało'.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Trybuny są często upolitycznione...
Tylko część trybun. Można nawet przyjąć ze 'zawsze' a nie 'często'. Dlatego temat można marginalizować.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
To jest realne pytanie i problem, z którym wcześniej czy później klub będzie musiał się zmierzyć. Cięcie kosztów, zwalnianie pracowników i ujednolicanie procesów ma zwykle jeden cel - sprzedaż spółki z jak największym zyskiem. Żadna firma nie może na dłuższą metę tak funkcjonować, o czym wspomnieli koledzy wyżej. Bednarz aktualnie robi dobrą robotę, pytanie jednak - co dalej?
Dalej jest prosto - jak klub odzyska płynność, będzie inwestował.
Bez znaczenia jest tutaj fakt czy będzie inwestował pieniądze Cupiała czy dobrodzieja Y. Ważniejsze jest to kiedy będzie inwestował i kto będzie tymi inwestycjami zarządzał. Na razie mamy trio Cupiał-Bednarz-Smuda i współpraca nie wygląda najgorzej. Jest nowa baza szkoleniowa, jest utrzymana marka, są o dziwo też i wyniki. Czyli póki co inwestycje są trafione. Co więcej, mamy również i spore pieniądze do dyspozycji ale niestety ciąży na nas zbyt wiele zobowiązań.

Jesteśmy kolosem na glinianych nogach podmywanym przez wodę, ale może się uda wyjść na prostą, bez odsprzedania spółki. Trzeba trochę szczęścia i silnej woli ze strony Cupiała.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując