Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 03.02.2014, 18:24
@vote-for-mikey miło przeczytać, że ktoś pamięta jeszcze o Kłosie, który przez pierwsze 2 sezony był świetnym obrońcą.

Może jeszcze 11 tych, w których była pokładana nadzieja, ale nie do końca wyszło:

Bramkarz: Piekutowski

Obrońcy: Kuzera, Paszulewicz, Jaliens, Nawotczyński (Thwaite)

Pomocnicy: Brasilia, Kukiełka, Strąk (Kwiek), Gołoś

Napastnicy: Leszczak, Kmiecik (Kelechi Iheanacho)
Ostatnio edytowane przez hawaiisurfer : 03.02.2014 o godz. 18:41.
Odpowiedz cytując