|
@vote-for-mikey miło przeczytać, że ktoś pamięta jeszcze o Kłosie, który przez pierwsze 2 sezony był świetnym obrońcą.
Może jeszcze 11 tych, w których była pokładana nadzieja, ale nie do końca wyszło:
Bramkarz: Piekutowski
Obrońcy: Kuzera, Paszulewicz, Jaliens, Nawotczyński (Thwaite)
Pomocnicy: Brasilia, Kukiełka, Strąk (Kwiek), Gołoś
Napastnicy: Leszczak, Kmiecik (Kelechi Iheanacho)
Ostatnio edytowane przez hawaiisurfer : 03.02.2014 o godz. 18:41.
|