Viper napisał(a):

|
Póki u nas na trybunach będą wisiały hasła nacjonalistyczne czy faszystowskie, nikt poważny pieniędzy nie wyłoży. Bo żaden poważny biznesmen nie chce by jego logo jego firmy występowało w jednym kadrze z takimi napisami.
|
w wielu krajach takie akcenty się pojawiają i nikomu to nie przeszkadza. W Polsce środowiskami Gówna Wybiórczego i Stowrzyszenia Nigdy Więcej zrobili już lemingom pranie mózgu.
W wielu krajach na zachodzie jawnie porusza się akcenty komunistyczne, np. sławiące zbrodniarza Che. Daj sobie siana z takimi frazesami.
Naszym problemem jest jakość, a w zasadzie jej brak. A nie to, że ludzie chcą uczcić bohaterów Narodu Polskiego, wskazać zbrodniarzy, itp. Ludzie na stadionach mają do tego prawo.
Mi jako biznesmenowi nie przeszkadzałoby to, że moja reklama wisi obok sektorówki z podobizną Rotmistrza Pileckiego, wielkiego napisu Gówno Prawda czy Jaruzelskiego na szubienicy.