|
Przestań powielać ten bełkot o europejskich pucharach. Cała europa walczy a tylko nam Polakom to się nie opłaca? Co za stek bzdur. Juz lepiej powiedz ze dostajemy w....... a nie ze to sie nie opłaca. Nie wierze ze UEFA prowadzi rozgrywki w których jakis klub jest stratny.
NAjpierw twierdzisz ze nie ma zadnych szans na wpływy bo jaki sponsor nas zechce, bilety sie nie opłacają, wpływy z canal+ są małe... a póżniej fantazjujesz o mozliwosci ugrania cos w lidze, wystepach w pucharach czy pozyskaniu sponsora.
Chłopie to własnie z powodu takiej a nie innej polityki utraciliśmy nasze wpływy. Sami je wyeliinowaliśmy staczając się praktycznie na dno finansowe. Ty się chcesz odbijać a ja widzę większe zagrożenie w upadku.
Co zrobiono do tej pory dla klubu? jakie wpływy?
Pensje nie są na realnym poziomie. Pensje są w huj zaniżone kolego i to jest bardzo niebezpieczne. MAmy na podwyżki ? W jaki sposób chcesz przedłużyć kontrakty z graczami na poziomie? Znajdziesz kilku graczy na podobnym poziomie za takie wynagrodzenia?
Ilu jeszcze weteranów odbudujesz?
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 03.02.2014 o godz. 15:04.
|