alkoholik napisał(a):

|
Panowie bo się zaczyna robić temat polityczny SLD to Lewackie Gó...o i koniec pan Żurawski jeśli chce z tym Gów...m się utożsamiać to powinien opuścić nasz Klub i tyle.
|
"Temat się zaczyna robić polityczny, ale wrzucę jeszcze swoje trzy grosze o polityce", fajnie.
Obojętnie jaką by partie nie reprezentował, moim zdaniem, nie powinien tego robić, będąc pracownikiem klubu.