Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9265
Stary 03.02.2014, 14:34
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
Panowie bo się zaczyna robić temat polityczny SLD to Lewackie Gó...o i koniec pan Żurawski jeśli chce z tym Gów...m się utożsamiać to powinien opuścić nasz Klub i tyle.
"Temat się zaczyna robić polityczny, ale wrzucę jeszcze swoje trzy grosze o polityce", fajnie.
Obojętnie jaką by partie nie reprezentował, moim zdaniem, nie powinien tego robić, będąc pracownikiem klubu.
Ostatnio edytowane przez filemon : 03.02.2014 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując