matinen napisał(a):

|
Jakby tego było mało to nie prowadzimy (podobno) żadnych negocjacji z Pawłem, a kontakt wygasa "lada dzień". Denerwuje mnie takie podejście do sprawy. Najpierw teksty o kilku (bodaj 3) okienkach transferowych na budowę eksportowej Wisły, a w rzeczywistości nie przedłużenie kontraktu z tymi, których udało się odbudować lub wykreować (Paweł Brożek, Arek Głowacki, Michał Miśkiewicz np.). To jakaś paranoja.
|
Smuda mówił, że o przedłużeniu kontraktów będą rozmawiali z piłkarzami w kwietniu. Wersja oficjalna jest taka, że Smuda chce niemal do ostatniej chwili patrzeć jak krto się prezentuje, żeby nie wtopić kasy. Moja wersja jest taka, że nie zapewniliśmy sobie jeszcze gry w pierwszej ósemce, nie wiemy z kim zagramy u siebie w ostatniej części sezonu i na jakie miejsce w tabeli możemy liczyć. To przekłada się na to, że nie wiemy ile pieniędzy zarobimy do końca sezonu, a bez tego nie możemy ryzykować żadnych poważniejszych propozycji.