|
Patrząc na to jak grała reprezentacja za Smudy a jak teraz to chyba jednak dobrze. Nasza gra miała wtedy wiele mankamentów ale przynajmniej chłopaki walczyli, nie było odstawiania nogi, a teraz? ostatnich meczów el MŚ to nie dało się oglądać, zero woli walki.
|