SharksiK napisał(a):

W 2000r to się chodziło w szturmówkach, martensach, czerwonych szelkach, płaszowskich crossach, bigstarach silvermine i wełnianych golfach a nie jakiś arafatkach.
Pominę już fakt że Żurawski w tej torebce zamiast pularyska nosi portmonetkę.
|
W latach dziewiecdziesiatych chodzilo sie w szturmowkach ,martensach,czerwonych szelkach,itd , ale rowniez w arafatkach, bandanach. Do tego mozna dorzucic camouflage ,bluzy i kurtki Bundeswehry ,z ktorych odpruwalo sie jej znak. Lata dziewiecdziesiate byly otwarciem na Zachod , Ameryke ,a Bliski Wschod wtedy jeszcze nie klul nas tak w oczy.