|
Idiota wpadł na pomysł że mozna działać jak Piast czy Korona . Zapomniał że my nie jestesmy klub zasciankowy, koszta są o wiele większe niz u średniaków z małych miast. My rywalizujemy nie tylko na arenie krajowej ale przede wszystkim lokalnej.
W naszym specyficznym miescie wynik przekłada się na wiele płaszczyzn. Od frekwencji po medialność i dominację lokalną.
Sponsora nie znajdziesz u lokalnej marki która wiadomo boi sie opowiedziec za jedną stroną miasta. Jedyna szansa to nasza dobra postawa, tylko dzieki niej ktos sie zainteresuje współpracą i firmowaniem tego własnym logo.
A Bednarz niech przestanie juz .......ic o Holendrach i wychodzeniu na prostą. Co on takiego do tej pory zrobił dla klubu? w jaki sposób zarobił? Bo pozbywać się pilkarzy to niejeden forumowicz by równie dobrze by mógł.
Jesli nie daj Smuda wyląduje za grupą mistrzowską to zastanawiam się w jaki sposób klub znajdzie te marne 10mln na wynagrodzenia?
Coraz mniejsze kwoty są niestety takim samym problemem trudnym do przeskoczenia. Moze pora by Bednarz sam siebie zwolnił...zawsze to jakis grosz.
Oldpara@
Żal ci Marca i Matyii? A to dlaczego? Szkoleniem powinni się zająć ludzie do tego przystosowani, specjalisci, fachowcy a nie jakies tam grajki.
Zreszta to i tak nie ma wiekszego sensu. W naszej sytuacji wiecej bedzie rozczarowan niz kasiory czy pociechy. Polegac na lojalnosci a nie oferując nic w zamian to mozemy ale w 1 lidze. Jesli nie jestesmy w stanie konkurowac z innymi klubami na płaszczyznie rozwoju to po co nam to? Gdzie inni oferują walkę o laury czy wystepy w europejskich pucharach?
Nie ma pomysłu na promocję młodzieży, niestety.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 03.02.2014 o godz. 13:32.
|