Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67339
Stary 03.02.2014, 13:17
Ciekawe...Dudka to kolejny zawodnik który chce wrócić pod skrzydła "dyzmy" Smudy w nadzeji na odbudowanie się. To w końcu jak z tym Smudą jest - trenuje źle (jak twierdzi Weszło i części kibiców), czy dobrze - jak twierdzi większość zawodników?
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując