|
Ciekawe...Dudka to kolejny zawodnik który chce wrócić pod skrzydła "dyzmy" Smudy w nadzeji na odbudowanie się. To w końcu jak z tym Smudą jest - trenuje źle (jak twierdzi Weszło i części kibiców), czy dobrze - jak twierdzi większość zawodników?
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|