|
Lepiej biednie ale z honorem, niż jak Ireneusz Król.
Jak patrze a to jako kibic Wisły to oczywiście mi przykro, że trzeba oszczędzać - jednak jak patrze jako zarządzający firmą, to trzeba przyznać, że Bednarz przeprowadza restrukturyzacje w sposób mistrzowski.
Za dużo pijawek było przy klubie w czasach prosperity, kasa uciekała więc teraz trzeba mocnej zaciskać pasa i trochę żal mi np. Matyji czy Marca bo rozbili dobrą robotę. Być może lepsze czasy wrócą.
Płacenie 100 tys/mies Chavezowi za to co sobą reprezentuje to rzeczywiście granda w biały dzień. Ciekawe ile takich pijawek było w klubie na różnych stanowiskach zanim Cupiał nie kazał Bednarzowi tego posprzątać?
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|