Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4935
Stary 03.02.2014, 13:11
Lepiej biednie ale z honorem, niż jak Ireneusz Król.

Jak patrze a to jako kibic Wisły to oczywiście mi przykro, że trzeba oszczędzać - jednak jak patrze jako zarządzający firmą, to trzeba przyznać, że Bednarz przeprowadza restrukturyzacje w sposób mistrzowski.

Za dużo pijawek było przy klubie w czasach prosperity, kasa uciekała więc teraz trzeba mocnej zaciskać pasa i trochę żal mi np. Matyji czy Marca bo rozbili dobrą robotę. Być może lepsze czasy wrócą.

Płacenie 100 tys/mies Chavezowi za to co sobą reprezentuje to rzeczywiście granda w biały dzień. Ciekawe ile takich pijawek było w klubie na różnych stanowiskach zanim Cupiał nie kazał Bednarzowi tego posprzątać?
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując