Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9261
Stary 03.02.2014, 13:03
lazy napisał(a):Wyświetl post
Podobnie PZPR z okresu komunistycznego to co innego niż SLD teraz (nie chcę poruszać tu kwestii lustracyjnych bo nie o tym dyskutujemy). Teraz jednak jest to partia z którą sympatyzuje wiele osób które mają lewicujące poglądy (lub liberalne) dla których nie ma innych alternatyw (bo umówmy się że za poważne nie bierzemy kabaretowych ugrupowań). I możecie dalej kłaść znak równości między PZPR a SLD, ale społeczeństwo w skali generalnej inaczej to postrzega. Nawet Jarosław puszczał zalotne oczka do Millera przy okazji którychś z wyborów.
SLD to to samo co PZPR, a na dowód niech będzie przykład towarzyszki Senyszyn, już przytaczany powyżej. Towaryszka Senyszyn stwierdziła, że Żołnierze Wyklęci to bandyci i terroryści. I teraz towarzysz Żurawski jest w tej samej parti co ww. Jedynym celem istnienia PZPR było dbanie o interesy ZSRR, a w tzw. "wolnej Polsce" Towarzysz Miller latał do Moskwy po pożyczkę w celu tworzenia partii, która nadal będzie reprezentrować interesy byłego okupanta.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 03.02.2014 o godz. 13:08.
Odpowiedz cytując