Wyświetl pojedynczy post
Arsenal
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4934
Stary 03.02.2014, 12:04
Tak się nie da prowadzić klubu który ma aspiracje do mistrzostwa Polski.Bednarz co pół roku obiecuje ze tej zimy lub tego lata będzie już wszystko dobrze i będziemy mogli sprowadzać zawodników,tylko ze czaruje tak już 2 rok i nie zdziwię się jeżeli nawet w lecie będzie mówił ze nie ma pieniędzy na nic i trzeba zwalniać kolejnych pracowników,tak nie się po prostu dalej nie da,Dziwi mnie tez ze klub praktycznie na niczym nie zarabia,nie ma sponsora generalnego(Prócz Tele-Foniki) który za miejsce na koszulkach byłby w stanie wyłożyć pieniądze,i prócz wpływów z Canal+ i z dnia meczowego wszelki zysk upada.
Odpowiedz cytując