Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4933
Stary 03.02.2014, 11:47
To jest cos co najbardziej mnie martwi. Ta nieumiejetnosc generowania przychodow przez klub - jedyna droga do rownowazenia budzetu to ciecie kosztow. Obawiam sie ze inni zaczynaja nam juz powaznie uciekac.

Mowi sie ze taka legła ma budzet na poziomie 100M PLN - nawet jezeli w rzeczywistosci jest to 70M PLN to i tak jest to dwa razy wiecej niz my. Predzej czy pozniej to przelozy sie na wyniki.
Odpowiedz cytując