|
To jest cos co najbardziej mnie martwi. Ta nieumiejetnosc generowania przychodow przez klub - jedyna droga do rownowazenia budzetu to ciecie kosztow. Obawiam sie ze inni zaczynaja nam juz powaznie uciekac.
Mowi sie ze taka legła ma budzet na poziomie 100M PLN - nawet jezeli w rzeczywistosci jest to 70M PLN to i tak jest to dwa razy wiecej niz my. Predzej czy pozniej to przelozy sie na wyniki.
|