Lukasz napisał(a):

Ten artykuł tez naświetla pewne sprawy. Według autora na szkółkę wydajemy 10 tys. zł miesięcznie, 900 tys rocznie za bazę treningową, rzecznika prasowego nie mamy a pensje na piłkarzy spadły z 35 do 10 milionów złotych.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...333,1,727.html
|
to pokazuje, jak koło wprawione w ruch na początku 2012 r. przez Cupiała (rękami Bednarza) rozpędza się coraz bardziej. Ciekawe gdzie się zatrzymamy ?