Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4932
Stary 03.02.2014, 11:41
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Ten artykuł tez naświetla pewne sprawy. Według autora na szkółkę wydajemy 10 tys. zł miesięcznie, 900 tys rocznie za bazę treningową, rzecznika prasowego nie mamy a pensje na piłkarzy spadły z 35 do 10 milionów złotych.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...333,1,727.html
to pokazuje, jak koło wprawione w ruch na początku 2012 r. przez Cupiała (rękami Bednarza) rozpędza się coraz bardziej. Ciekawe gdzie się zatrzymamy ?
Odpowiedz cytując