Don Donson napisał(a):

Zgadzam się w 95%
Arafatki są "symbolem buntu" lewackiej młodzieży, która zapomina, że dla osób noszących się "militarnie" stanowi element pewnego stroju i popkultury. Większość żołnierzy koalicji nosi ze względów praktycznych arafatki lub ich dłuższe odmiany (khefiyeh). Sam miałem takie na początku lat 2000, ale raczej jako przeciwnik KSC, AJAX-u i Tottenhamu .
Więc powody noszenia arafatek są różne
|
W 2000r to się chodziło w szturmówkach, martensach, czerwonych szelkach, płaszowskich crossach, bigstarach silvermine i wełnianych golfach a nie jakiś arafatkach.
Pominę już fakt że Żurawski w tej torebce zamiast pularyska nosi portmonetkę.