domin_czyzyny napisał(a):

Bycie lewakiem to On potwierdził kandydujac z ramienia Komunistycznej Parti Polski zwanej SLD.
Czy osoba ideowa, konserwatywna, przywiązana do tradycji bedzie nosiła torebkę, koszulkę z Che lub arafatkę ?
|
Zgadzam się w 95%
Arafatki są "symbolem buntu" lewackiej młodzieży, która zapomina, że dla osób noszących się "militarnie" stanowi element pewnego stroju i popkultury. Większość żołnierzy koalicji nosi ze względów praktycznych arafatki lub ich dłuższe odmiany (khefiyeh). Sam miałem takie na początku lat 2000, ale raczej jako przeciwnik KSC, AJAX-u i Tottenhamu

.
Więc powody noszenia arafatek są różne